Sekt – vokiškas putojantis vynas

SektVokiškas putojantis vynas. Dauguma Sekt vyno ~95 % gaminama Charmat metodu, mažiau ir brangesnio – tradiciniu metodu. Deutscher Sekt žymimas putojantis vynas, kuris pagamintas tik iš Vokietijoje užaugintų vynuogių (paprastai naudojamos RieslingPinot blanc ir Pinot gris veislių vynuogės).

Divino Silvaner Sekt extra trocken– tai vokiškas putojantis vynas 24 mėnesius laikomas su mielėmis. Divino Silvaner Sekt extra trocken dominuoja stiprus prinokusių abrikosų ir svarainių kvapas, su subtiliomis žolelių užuominomis. Jaučiami sodrūs burbuliukai su smulkia rūgštele gomuryje, minerališkai traškus poskonis. Puikus kaip aperityvas arba prie jūros gėrybių.

Divino Pinot Blanc Sekt brut – tai vokiškas putojantis vynas 22 mėnesius laikomas su mielėmis. Divino Pinot Blanc Sekt brut jaučiami subtilūs aromatai kaip saldžių svarainių, žalių riešutų ir šiek tiek egzotiškų vaisių bei mineralinių dūmų natų. Labai elegantiškas ir subalansuotas gomuryje su nuostabiai stimuliuojančia rūgštele. Puikus kaip aperityvas taip pat tinka su aštriu sūriu, krevetėmis ar vėžiagyviais.

Divino Pinot Noir Rose Sekt brut – tai vokiškas putojantis vynas 12 mėnesius laikomas su mielėmis. Divino Pinot Noir Rose Sekt brutužburia mūsų uoslę braškėmis, sultingais apelsinais ir aštriais rabarbarais. Dominuoja vaisių natos. Gomuryje jis pasižymi gaivumu su ilgais vaisiniais poskoniais. Puikus aperityvas ypatingoms progoms, tinka prie jūros gėrybių ir saldžių desertų.

Divino Juventa Secco Rosé – puikus putojantis vynas, turintis mažai burbuliukų, laikomas nerūdijančio plieno talpyklose. Divino Juventa Secco Rosé išraiškingas prinokusių braškių ir aviečių kvapo. Skonis užburia nuostabia pusiausvyra, nesudėtingu charakteriu ir smulkiai putojančia tekstūra. Puikus aperityvas vasaros vakaro pradžiai ar gerų draugų kompanijoje.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top