„Cuvie 3.140“ 771 Dekanteris

„Cuvie 3.140“ – ketvirtasis Cyril CAMUS šedevras kolekcijoje.                                                                        

Cyril CAMUS CAMUS MASTERPIECE COLLECTION yra naujausias CAMUS namų šedevras. Švenčiant gamtos dosnumą, geriausių prancūzų meistriškumo tradicijas ir protėvių įgūdžius ši nauja kolekcija yra misijos, kurią Kirilas CAMUS užsibrėžė įgyvendinti tikslas: atrasti patį rečiausią „eaux-de-vie“ (dvasios) konjaką ir pasiūlyti žinovams išskirtiniame kristale „Baccarat“ dekanterį.

CAMUS namų istorija prisidėjo nuo XIX amžiaus rašant gražiausius išskirtinio Konjako pasakojimo puslapius. Nepaprastai ilgą istoriją, kai gaminami išskirtiniai konjakai nuo 1863m., atsižvelgiant į CAMUS šeimos laiką pagerbta tradicijomis. Praturtintas aistringų konjako meistrų kartų – kiekvieną įkvėpė tiek vynuogių auginimas ir distiliavimas, tiek estetika ir menas. Dėl savo meninių, techninių, kūrybinių ir įžūlių savybių, jau nekalbant apie nuolatinį išskirtinių metų paiešką, Cyril CAMUS „Masterpiece“ kolekcija yra nenumaldomas skonio ir malonumo atradimas.

Konjako subtili harmonija vyrauja tarp: 65 metų minimalaus amžiaus „Grande Champagne“ – elegantiško, suapvalintais taninais, neryškaus, pilno ir subalansuoto stiliaus. 39 metų minimalaus amžiaus „Petite Champagne“ – švelnaus, dosnaus ir lengvo, subtiliai susiliejančio su „Grande Champagne “, kad kiekvienas atrastų vaisių, skrebučių, kedrų, migdolų natas… 36 metų minimalus amžius „Bons Bois“ suteikiantis puikią kojako pusiausvyrą tarp stiprumo ir subtilumo.

Tokiam ypatingam konjakui kaip šis „Cuvie 3.140“ reikalingas ne mažiau ypatingas įpakavimas. Elegantiškas, rankų darbo medinis dėklas padengtas geriausia rankomis apsiūta itališka, natūralia oda. „Baccarat“ krištolo dekanteris užsandarintas odiniais nėriniais, kuriuos puošia 18 karatų auksu dengtas dobilo lapas. Šį įspūdingą dekantą, spinduliuojanti paslaptimi ir šviesa sukūrė talentingas prancūzų skulptorius Serge’as Mansau.

Puikus aromato balansas, retas, sudėtingas gyvybingumas ir labai aiškios aromatinės slyvų, citrusinių vaisių ir labai subtilaus medžio atspalvių natos. Gausus prieskonių kiekis… Gomuryje subtilus jaučiamas medienos ir kavos derinys, kuris suteikia puikų kontrastą tarp medienos charakterio ir gaivumo. Puiki pusiausvyra tarp labai sudėtingų aromatų. Nepaprastas užbaigimas: ilgas ir šiltas su išlikusia atmintimi apie džiovintus vaisius, prieskonius, medieną, kai kurias gėles – ypač jazminą ir citrinos užuominą.

„Cuvee 3.140“ išleidžiamas visame pasaulyje ribotu tiražu, kuriame yra 950 sunumeruotų dekanterių.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top